NOR-FEED

Over dit bedrijf
Nor-Feed is in 2003 opgericht in Frankrijk, dit met de wetenschap dat de synthetische producten die destijds nog gebruikt werken als groeibevorderaards niet het ‘eeuwige leven’ zouden hebben. Nor-Feed richt dus op natuurlijke alternatieven om de diergezondheid te verbeteren. Producten van Nor-Feed worden in ruim 30 landen verkocht en ze hebben nu ook een vestiging in Vietnam. Kijk ook eens op de website van Nor-Feed.
Nor-Feed en The Feed Company
Sinds enige tijd werken wij nu samen en The Feed Company neemt de Norponin® Opti mee in haar portfolio.
Een bedrijf als Nor-Feed met haar enorme R&D en de focus op natuurlijke producten sluit haarfijn aan op onze visie. Een hele mooie aanwinst voor ons portfolio.
CONTACT
Benieuwd geworden naar Nor-Feed of wilt u meer weten over hun producten? Neem dan geheel vrijblijvend contact met ons op via info@thefeedcompany.nl of vul het onderstaande contactformulier in.
Over Nor-Feed
Nor-Feed is in 2003 opgericht in Frankrijk, dit met de wetenschap dat de synthetische producten die destijds nog gebruikt werken als groeibevorderaars niet het ‘eeuwige leven’ zouden hebben. Nor-Feed richt dus op natuurlijke alternatieven om de diergezondheid te verbeteren.
Producten van Nor-Feed worden in ruim 30 landen verkocht en ze hebben nu ook een vestiging in Vietnam.
Nor-Feed en The Feed Company
Sinds enige tijd werken wij nu samen en The Feed Company neemt de Norponin Opti mee in haar portfolio.
Een bedrijf als Nor-Feed met haar enorme R&D en de focus op natuurlijke producten sluit haarfijn aan op onze visie. Een hele mooie aanwinst voor ons portfolio.
CONTACT
Wilt u meer informatie over Nor-Feed?
Neem dan contact met ons op:
THE FEED COMPANY BV / BURG. DE BOURBONPLEIN 5 / 5364 PT ESCHAREN (NL) / INFO@THEFEEDCOMPANY.NL
